مدیریت افزونه ها در وردپرس

در این آموزش از مجموعه 100 جلسه ای آموزش وردپرس به معرفی منوی افزونه ها در پیشخوان وردپرس می پردازیم. این جلسه در ادامه آموزش پیشخوان وردپرس و در مورد افزایش امکانات سایت آماده شده است. فهرست کامل آموزش های مدیرت افزونه ها در وردپرس نیز در جدول این صفحه آمده است. با ما در دانشگاه وردپرس مرجع آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی همراه باشید.

افزونه ها در پیشخوان وردپرس

مدیریت افزونه ها در وردپرس

در منوهای پیشخوان وردپرس گزینه Plugins یا در ترجمه فارسی افزونه ها برای مدیریت امکانات سایت پیش بینی شده است. افزونه ها امکانات جانبی و اضافی هستند که بر روی وردپرس نصب می شوند و امکانات جدیدی به سایت اضافه می کنند. تمام آن چیزی که برای مدیریت امکانات سایت نیاز دارید در منوی افزونه ها در وردپرس قرار دارند. گزینه های اصلی منوهای پیشخوان در این بخش شامل افزونه های نصب شده، افزودن و ویرایش پرونده افزونه می شود.

در ادامه با کاربردهای اصلی هر کدام از این زیرمنوها آشنا می شوید.

کاربرد افزونه ها در وردپرس

افزونه ها در پیشخوان وردپرس

کاربرد اصلی منوی افزونه ها در پیشخوان وردپرس برای افزایش امکانات سایت است. امکانات مدیریت افزونه ها، نصب، حذف و بروزرسانی آن ها در این بخش قرار گرفته است.

  • افزونه های نصب شده: در این بخش فهرستی از افزونه های نصب شده بر روی سایت را مشاهده می کنید. امکانات مدیریت افزونه ها در وردپرس شامل فعال و غیرفعال کردن، حذف، بروزرسانی و… از این بخش قابل کنترل هستند.
  • افزودن: از این منو برای نصب افزونه های جدید استفاده می شود که شامل نصب مستقیم گزینه های رایگان یا امکان آپلود موارد دلخواه می شود.
  • ویرایش پرونده افزونه: اگر با برنامه نویسی آشنا باشید در این بخش امکان سفارشی سازی افزونه و تغییر در کدها را خواهید داشت.

مدیریت افزونه ها در وردپرس

در دوره آموزش وردپرس در مورد افزایش امکانات سایت و مدیریت افزونه ها در وردپرس به طور کامل آموزش خواهید دید. بخش افزونه در وردپرس که امکانات اصلی وردپرس برای سفارشی سازی های امکانات را در اختیار شما قرار می دهد در ادامه همین جلسات آموزش رایگان وردپرس نیز برنامه ریزی شده اند و کار با این گزینه ها را نیز می توانید در ادامه جلسات آموزش WordPress یاد بگیرید.

فهرست آموزش های افزایش امکانات سایت و مدیریت افزونه ها در پیشخوان وردپرس در جدول.

لینک همه جلسات فصل افزایش امکانات سایت در صفحه آموزش وردپرس:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست