مدیریت دیدگاه ها در وردپرس

مدیریت دیدگاه ها در وردپرس موضوع این جلسه از مجموعه 100 جلسه ای آموزش وردپرس است. در ادامه آشنایی و آموزش پیشخوان وردپرس به معرفی بخش دیدگاه وردپرس رسیدیم که یکی از مهمترین بخش های تعامل کاربران سایت با شما است. در این جلسه به طور کامل با مفهوم و کاربرد دیدگاه ها در وردپرس آشنا می شوید. با ما در دانشگاه وردپرس مرجع آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی همراه باشید.

دیدگاه ها در وردپرس (کامنت / Comments)

مدیریت دیدگاه ها در وردپرس

در آموزش های قبل آموزش وردپرس رایگان در تعریف وردپرس چیست گفتیم که وردپرس یک نرم افزار رایگان برای طراحی سایت بدون کدنویسی است. سایت ها ساخته می شوند تا برای کاربران محتوا یا محصولاتی را به نمایش بگذارند. در نهایت آن چیزی که به عنوان سایت منتشر می شود ابزاری است برای جذب مخاطبان و ارتباط با آن ها.

همان طور که در دنیای واقعی کاربران وارد یک فروشگاه می شوند در دنیای مجازی و اینترنت وارد سایت ها می شوند. مشتریان در دنیای واقعی فقط ویترین یک فروشگاه را نگاه نمی کنند. شاید در مورد یک محصول اطلاعاتی بخواهند و یا سوالاتی داشته باشند. در دنیای واقعی کاربران با ارتباط مستقیم و مکالمه با فروشنده می توانند به پاسخ سوالات خود برسند. اما در دنیای اینترنت چگونه است؟

بخش دیدگاه ها در وردپرس یا کامنت ها (Comments) امکانی است برای اینکه بازدیدکنندگان سایت بتوانند با مدیر سایت در ارتباط باشند. سوالات خود را به صورت متنی در یک فرم ساده ارسال کنند و پاسخ را نیز در همان صفحه پس از ارسال پاسخ مدیر مشاهده کنند.

مدیر سایت نیز در بخش مدیریت دیدگاه ها در وردپرس می تواند دیدگاه های جدید را مشاهده کند. در صورت صلاحدید آن ها را برای نمایش در سایت تائید کند و در صورت نیاز پاسخی نیز برای کاربر منتشر کند.

ارسال دیدگاه معمولا در زیر صفحه نوشته ها در وردپرس یا محصولات و سایر انواع نوشته ها در سایت فعال است.

کاربرد دیدگاه های وردپرس

دیدگاه ها در وردپرس

کاربرد اصلی بخش مدیریت دیدگاه ها در وردپرس فراهم کردن امکانی برای ارتباط با مخاطبان سایت است. کاربران به سادگی می توانند نظرات، دیدگاه ها و نقد و بررسی های خود را در مورد محتوا یا محصولات سایت از این طریق ارسال کنند.

  • تعامل کاربران با سایت
  • امکان پرسش سوال از نویسنده، مدیر یا فروشندگان سایت
  • امکان پاسخگویی به سوالات کاربران
  • امکان بیان دیدگاه ها در وردپرس برای نوشته ها، نقد و بررسی محصولات و…

مدیریت دیدگاه ها در وردپرس

در این جلسه که در ادامه آموزش های آشنایی با پیشخوان وردپرس آماده کردیم با بخش دیدگاه ها در وردپرس و کاربردهای آن ها آشنا شدید. اما همان طور که گفتیم در این فصل وارد جزئیات آموزشی کار با این بخش ها نمی شویم.

در فصل آموزش تولید محتوا که در ادامه همین دوره آموزش وردپرس ارائه می دهیم به طور کامل به آموزش مدیریت دیدگاه ها در وردپرس نیز خواهیم پرداخت.

لینک جلسات فصل تولید محتوا در صفحه آموزش WordPress:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست