دموهای قالب وودمارت + بسته نصبی قالب وودمارت

دموهای قالب وودمارت با 144 بسته نصبی قالب وودمارت. در این آموزش وردپرس به معرفی بهترین ویژگی قالب وودمارت یعنی دموهای این قالب خواهیم پرداخت. در مورد اینکه دموی قالب وودمارت چیست و چه کاربردی دارد و همچنین بسته نصبی قالب وودمارت چیست و چه مزیت هایی دارد صحبت می کنیم. لینک دانلود دموها و آموزش نصب دموها و همچنین لینک پیش نمایش قالب وودمارت برای دموها و نمونه سایت های طراحی شده با این قالب را نیز برای شما آماده کرده ایم. با ما در دانشگاه وردپرس مرجع آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی همراه باشید.

دموهای قالب وودمارت + بسته نصبی آسان

هر آن چیزی که در مورد دمو و روش های نصب و استفاده از آن لازم دارید در ادامه آماده شده است. ابتدا دمو قالب و موارد استفاده از آن را تعریف می کنیم. سپس بسته نصبی آسان قالب و کاربرد آن را معرفی می کنیم. تفاوت های دمو و بسته نصبی را بررسی می کنیم. در ادامه روش نصب دمو و بسته نصبی قالب وودمارت را به شما آموزش می دهیم و همچنین لینک پیش نمایش و لینک دانلود نسخه کامل قالب همراه با تمام دموها و بسته نصبی آسان را برای شما قرار می دهیم.

دمو قالب وودمارت چیست؟

دمو قالب وودمارت

دمو (Demo) یا سایت نمایشی به محتوای پیش ساخته ای گفته می شود که روی قالب فعال می شود و برای نمایش امکانات قالب کاربرد دارد. از دموها برای طراحی سریع سایت با محتواهای نمایشی نیز استفاده می شود. مثلا با فعال کردن دمو فروشگاهی ساعت خیلی سریع سایت شما به یک فروشگاه ساعت تبدیل می شود.

تعداد و تنوع دموی قالب وودمارت خیلی زیاد است و امکان راه اندازی سریع سایت در انواع موضوعات و حوزه های کاری را به شما می دهد. در ادامه همین جلسه به طور کامل با دموها، روش دانلود و نصب آن ها در سایت وردپرسی خود آشنا خواهید شد.

بسته نصبی قالب وودمارت چیست؟

بسته نصبی قالب وودمارت

بسته نصبی قالب وودمارت (Installer) به طور خلاصه به سایت های آماده ای گفته می شود که خیلی سریع و فقط با چند کلیک راه اندازی می شوند. از مزیت های بسته نصبی قالب وودمارت این است که چون به صورت اختصاصی در مرجع قالب وودمارت در ایران آماده شده اند کاملا فارسی و راستچین هستند. پس به کمک بسته نصبی خیلی سریع و با چند کلیک می توانید یک سایت آماده فروشگاهی، شرکتی، خبری و… راه اندازی کنید.

تفاوت دمو با بسته نصبی در این است که برای استفاده از دمو باید وردپرس و قالب و افزونه ها را نصب داشته باشید و دمو روی سایت شما فعال می شود. اما بسته نصبی یک سایت آماده کامل است که بر روی هاست خام و با چند کلیک نصب می شود. تمام موارد شامل نصب وردپرس، نصب قالب و افزونه ها و نسخه نمایشی دمو با همان چند کلیک توسط بسته نصبی برای شما فعال می شوند. دقیقا همانند نصب یک نرم افزار بر روی کامپیوتر شخصی.

دموهای قالب معمولا از سایت رسمی قالب دریافت می شوند و محتوای نمایشی انگلیسی دارند ولی بسته های نصبی که در مرجع قالب وودمارت در ایران آماده شده اند کاملا فارسی هستند. در مورد روش دانلود و نصب بسته نصبی آسان در ادامه بیشتر صحبت می کنیم.

مزیت های بسته نصبی آسان قالب نسبت به دمو
 1. نصب سایت آماده با چند کلیک
 2. راه اندازی سریع در چند دقیقه
 3. بدون نیاز به نصب وردپرس
 4. بدون نیاز به نصب قالب و افزونه ها
 5. محتوای نمایشی فارسی

پیش نمایش قالب وودمارت

پیش نمایش قالب وودمارت

قبل از اینکه در مورد روش های بسته نصبی قالب وودمارت یا درون ریزی دموها صحبت کنیم اجازه دهید لینک پیش نمایش قالب وودمارت را برای شما قرار دهیم. با مشاهده لینک های پیش نمایش می توانید نمونه هایی از سایت های طراحی شده با قالب وودمارت را مشاهده کنید. دموها یا بسته نصبی آسان به شما این امکان را می دهند که با چند کلیک بتوانید سایت هایی دقیقا مشابه نسخه های پیش نمایش قالب وودمارت راه اندازی کنید.

لینک پیش نمایش 118 دمو سایت سازنده: https://woodmart.xtemos.com

برای مشاهده دموها در لینک بالا بر روی عنوان هر کدام از دموها که کلیک کنید سایت پیش نمایش برای شما باز خواهد شد.

چطور دموهای قالب وودمارت را نصب کنیم؟

دموهای قالب وودمارت

برای نصب دموهای قالب وودمارت دو روش پیش روی شماست. روش اول استفاده از دموهای اصلی سایت سازنده که شامل 118 دموی انگلیسی است. و روش دوم استفاده از بسته نصبی قالب وودمارت است که شامل 118 دموی فارسی است و فقط همراه نسخه اختصاصی قالب ارائه می شود.

 1. روش اول: درون ریزی دمو اصلی
 2. روش دوم: بسته نصبی آسان فارسی

118 دموی وودمارت اصلی

برای نصب دموهای اصلی قالب لازم است نسخه فعال سازی شده قالب وودمارت را در اختیار داشته باشید. در نسخه فعال سازی شده قالب تمام امکانات از جمله درون ریزی دموها از پیشخوان در دسترس خواهند بود. تعداد سایت های آماده در این روش 118 مورد است که امکان استفاده از این دموها در سایت های فارسی نیز وجود دارد. یعنی با نصب این موارد در سایت با وردپرس فارسی سایت راستچین خواهد بود ولی محتوای نمایشی انگلیسی است که نیاز به ویرایش دارد. در نسخه اختصاصی قالب وودمارت با توجه به فعال سازی انجام شده تمام این امکانات در دسترس خواهند بود.

118 بسته نصبی دموی قالب وودمارت فارسی

دموهای اصلی دارای محتوای نمایشی انگلیسی هستتند و برای راه اندازی سایت های فارسی نیاز به ویرایش و سفارشی سازی زیادی دارند. اما در نسخه اختصاصی قالب وودمارت علاوه بر فعال سازی جهت استفاده از این دموها مجموعه 118 بسته نصبی قالب وودمارت نیز ارائه می شود.

بسته های نصبی هر کدام یک سایت آماده هستند که با چند کلیک راه اندازی می شوند و در واقع شما 118 سایت آماده با نصب آسان خواهید داشت. با راه اندازی سایت با بسته نصبی آسان قالب خیلی سریع و با چند کلیک یک سایت آماده و کاملا فارسی در اختیار خواهید داشت. بهترین روش راه اندازی سایت فروشگاهی با قالب وودمارت استفاده از همین بسته های نصبی است که در نسخه اختصاصی قالب وودمارت ارائه می شوند.

118 بسته نصبی قالب وودمارت با دموهای فارسی (نسخه اختصاصی)

بسته نصبی قالب وودمارت با دموهای فارسی

با تهیه قالب وودمارت نسخه اختصاصی علاوه بر دسترسی به تمام دموها و بسته های نصبی آسان از مزیت ها و هدایای بی نظیر دیگری نیز بهره مند می شوید.

 • 236 دمو آماده اختصاصی
 • 118 بسته نصبی آسان اختصاصی
 • 118 سایت آماده اختصاصی
 • 118 دمو المنتوری اختصاصی
 • 118 دمو ویژوال کامپوزری اختصاصی
 • 118 دموی فارسی اختصاصی
 • 20 افزونه هدیه اختصاصی
 • 100 فونت فارسی اختصاصی
 • 100 ویدئو آموزش کار با قالب اختصاصی
 • 100 ویدئو آموزش وردپرس اختصاصی
 • 1 عمر پشتیبانی اختصاصی
 • 1 عمر بروزرسانی اختصاصی
 • 1 ماه ضمانت اختصاصی

برای تهیه نسخه اختصاصی قالب وودمارت همین حالا به لینک زیر مراجعه کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست