آموزش پیشخوان وردپرس

رسیدیم به فصل 3 از مجموعه 100 جلسه ای آموزش وردپرس و در این فصل با پیشخوان وردپرس آشنا می شوید. داشبورد وردپرس یا پیشخوان، پنل مدیریت وردپرس است که در این فصل به طور کامل کار با پیشخوان وردپرس را یاد می گیرید. با ما در دانشگاه وردپرس همراه باشید.

پیشخوان وردپرس چیست (داشبورد وردپرس)

آموزش پیشخوان وردپرس

در جلسات قبلی از آموزش وردپرس رایگان با وردپرس آشنا شدید و گفتیم وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که بخش ظاهری و بخش مدیریت سایت را بدون نیاز به کدنویسی برای شما ایجاد می کند. به بخش مدیریت سایت های وردپرسی اصطلاحا داشبورد وردپرس یا به فارسی پیشخوان وردپرس می گویند.

با آموزش پیشخوان وردپرس شما می توانید تمام فرآیندهای مدیریت وردپرس از طراحی سایت و برگه ها و سفارشی سازی ظاهر سایت تا افزایش امکانات و مدیریت محتوا را انجام دهید. در این فصل که در جلسات کوتاه آماده شده است می توانید با تمام بخش های داشبورد وردپرس آشنا شوید. همچنین در ادامه جلسات کار با وردپرس به جزئیات بیشتر هر کدام از بخش های پیشخوان مسلط می شوید.

آموزش پیشخوان وردپرس (کار با داشبورد مدیریت وردپرس)

فهرست کامل و لینک دسترسی سریع به آموزش های فصل 3 آموزش داشبورد وردپرس در جدول زیر آمده است.

جلسات قبلی دوره
جلسه 21پیشخوان وردپرس چیست (ویدئوی بالای صفحه)
جلسه 22
جلسه 23

ورود به پیشخوان وردپرس

اولین کاری که باید برای مدیریت سایت های وردپرسی  یاد بگیرید، ورود به پیشخوان است. با ورود به داشبورد وردپرس به تمام امکانات مدیریتی سایت دسترسی خواهید داشت. البته در وردپرس نقش های کاربری مختلفی نیز تعریف می شوند و هر کاربر ممکن است دسترسی های کمتر یا بیشتری در پنل مدیریت داشته باشد. مثلا نویسندگان دسترسی کمتری به پنل مدیریت سایت دارند. اما تمام مدیران، نویسندگان و… برای دسترسی به موارد مدیریتی لازم باید وارد پیشخوان شوند. آموزش عملی ورود به داشبورد وردپرس به طور کامل و جامع در جلسه 22 آموزش جامع وردپرس آماده شده است.

خروج از پیشخوان وردپرس بزودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست